Ośrodki szkolenia kierowców

zaufaj najbardziej doświadczonym instruktorom nauki jazdy na rynku

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo, a nawet życie naszych kursantów, dlatego dbamy, aby w przyszłości, po ukończeniu szkoleń i zdaniu egzaminów na prawo jazdy, byli wzorowymi kierowcami.

Prowadzimy Ośrodki Szkolenia Kierowców na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego, gdzie odbywają się zarówno kursy na prawo jazdy jak i szkolenia kierowców zawodowych. Każdy z naszych ośrodków przeprowadza szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej oraz szkoleń okresowych.

Szkolenia kierowców przeprowadzamy w następujących miejscowościach:

  1. Wrocław
  2. Legnica
  3. Lubin

 

Przyjdź do nas, jeżeli:

  • chcesz zostać kierowcą – zapisz się na kurs prawa jazdy,
  • zamierzasz udoskonalić swoje umiejętności oraz poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy – skorzystaj z naszej bogatej wiedzy i doświadczenia,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii C lub D i chcesz zdobyć świadectwo kwalifikacji zawodowej – zdobądź je odbywając szkolenie oferowaną przez nas metodą e-learningową w ośrodku szkolenia.

Doskonale radzimy sobie w szkoleniu zarówno kierowców początkujących, jak i posiadających już prawo jazdy. Nasi wykładowcy oraz instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie, co skutkuje licznymi wyróżnieniami i nagrodami za bardzo dobre efekty szkolenia.

Każdy z naszych ośrodków posiada nowoczesne sale wykładowe, profesjonalne place manewrowe i flotę nowoczesnych pojazdów do nauki jazdy. Do dyspozycji kursantów są przyczepy i pojazdy identyczne z tymi, w których odbywają się egzaminy w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego.