Przeglądy rejestracyjne pojazdów

odwiedź jedną z naszych Stacji Kontroli Pojazdów na terenie województwa dolnośląskiego lub lubuskiego

Pojazdy, poruszające się po drogach, muszą przechodzić okresowe przeglądy, ponieważ od ich stanu zależy bezpieczeństwo zarówno kierującego, jak i innych uczestników ruchu. Badania techniczne, to co prawda obowiązek, ale nie powinny być traktowane jako przykra konieczność! Prawidłowo serwisowany samochód nie tylko rzadziej ulega awarii, ale również ma większą wartość na rynku aut używanych.

W przypadku kontroli drogowej i braku ważnych badań technicznych może dojść do zatrzymania dowodu rejestracyjnego, a w razie ewentualnej kolizji także problemów z ubezpieczycielem – NIE DOPUŚĆ DO TEGO!!

Naszych specjalistów charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz pełen profesjonalizm. Odwiedź jedną z naszych Stacji Kontroli Pojazdów (SKP):

  1. SKP Wrocław
  2. SKP Lubin
  3. SKP Jelenia Góra
  4. SKP Zielona Góra
  5. SKP Gorzów Wielkopolski


Diagności Polskiego Związku Motorowego sprawdzają elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo. Wykonują przeglądy oraz rejestracje pojazdów, a w szczególności przeprowadzają: okresowe badania techniczne, pierwsze badania techniczne, dodatkowe badania techniczne.

Organ, dokonujący rejestracji pojazdu, wpisuje do dowodu rejestracyjnego termin badania technicznego pojazdu. Jeżeli pojazd jest zarejestrowany, kolejny termin badania technicznego wpisuje do dowodu rejestracyjnego diagnosta po stwierdzeniu pozytywnego wyniku badania i po uiszczeniu przez właściciela pojazdu opłaty ewidencyjnej.
Naszym klientom służymy radami oraz oferujemy dodatkowe sprawdzenie pojazdów w ramach systematycznie prowadzonych przez nas akcji „Bądź bezpieczny na drodze”. Decydując się na badania w naszych Stacjach Kontroli Pojazdów zyskujesz sprawnie przeprowadzoną diagnostykę oraz pełną satysfakcję z wykonywanych usług.

Zapraszamy serdecznie! Z nami poczujesz się bezpiecznie.